De Zaanse Regenboog hoofd logoDe Zaanse Regenboog logo
Menu
Menu
  • Home
  • De Zaanse Regenboog
  • Programma
  • Support ons
    • Sponsor
    • Doneren
    • Vrijwilliger worden
  • Nieuws
close
12 evenementen gevonden.

Programma Zaanse Regenboog

  1. Evenementen
  2. Programma Zaanse Regenboog

Evenementen

Evenementen Zoeken en weergeven navigatie

Evenement weergaven navigatie

  • Lijst
Vandaag
  • september 2026

  • za 5

    LOVE = LOVE BOAT 2026 met Jozephine en DJ Ozzi

    september 5 @ 13:00 - 17:00
    Steiger bij LAB 44 Middenweg 44, Zaandam, Noord Holland, Netherlands

    Morgen gaan de trossen los:  05 09 // van 13.00 tot 17.00 uur // LOVE […]

  • di 8

    Spreekuur De Zaanse Regenboog - Alleen voor queer AZC residents

    september 8 @ 16:30 - 18:00
    AZC Rijshoutweg Rijshoutweg 14, Zaandam, Noord Holland, Netherlands

    08 - 09 // 16:30 - 18:00 // AZC, Zaandam De Zaanse Regenboog meeting met […]

  • zo 13

    Karaoke

    september 13 @ 16:00 - 18:00
    Het Motorblok Oostzijde 381, Zaandam, Noord Holland, Netherlands

    // 13 09 // 16.00 tot 18.00 uur // Het Motorblok KARAOKE ! Ben jij […]

  • vr 18

    Zaanse Regenboogborrel in Jongwijs Westzaan

    september 18 @ 15:00 - 17:00
    Jongwijs J.J. Allenstraat 119 - 121, Westzaan, Noord Holland, Netherlands

    18 - 09 // 15:00 - 17:00 // Jongwijs, Westzaan De Zaanse Regenboog organiseert samen […]

  • za 19

    United We Shine, bijeenkomst DZR jongeren

    september 19 @ 14:00 - 16:00
    Het Motorblok Oostzijde 381, Zaandam, Noord Holland, Netherlands

    19-09 // 14:00 - 16:00 // Het Motorblok, Zaandam Wees welkom voor een leuke middag, […]

  • za 26

    Zaanse Regenboogcafé met films van Jasmine de Vries: Gewoon Renée, ZaanPride /Roze Zaterdag 2025 en 5 jaar De Zaanse Regenboog

    september 26 @ 14:30 - 17:30
    Café Zaanzicht Oostzijde 209, Zaandam, Noord-Holland, Netherlands

    26 - 09 // 14:30 - 17:30 // Café Zaanzicht, Zaandam   Elke vierde zaterdag […]

  • oktober 2026

  • do 1

    Spreekuur De Zaanse Regenboog - Alleen voor queer AZC residents

    oktober 1 @ 16:30 - 18:00
    AZC Rijshoutweg Rijshoutweg 14, Zaandam, Noord Holland, Netherlands

    01 - 10 // 16:30 - 18:00 // AZC Zaandam De Zaanse Regenboog meeting met […]

  • ma 5

    Spreekuur De Zaanse Regenboog - Alleen voor queer AZC residents

    oktober 5 @ 19:00 - 21:00
    AZC Gerrit Bolkade Gerrit Bolkade 100, Zaandam, Noord Holland, Netherlands

     05 - 10 // 19:00 - 21:00 // AZC Gerrit Bolkade 100 Zaandam De Zaanse […]

  • vr 9

    United We Shine Jongerenfeest op Paarse Vrijdag en rond Coming Out Dag

    oktober 9 @ 20:00 - 23:00
    Heroes Music Bar Dam 4, Zaandam, Netherlands

    09 10 // 20.00 tot 23.00 uur // Heroes Music Bar In samenwerking met podium […]

  • zo 11

    Karaoke

    oktober 11 @ 16:00 - 18:00
    Het Motorblok Oostzijde 381, Zaandam, Noord Holland, Netherlands

     11 10 // 16.00 tot 18.00 uur // Het Motorblok KARAOKE ! Ben jij er […]

  • vr 16

    Zaanse Regenboogborrel bij De Groote Weiver, Wormerveer

    oktober 16 @ 15:00 - 17:00
    De Groote Weiver Industrieweg 1A, Wormerveer, Noord Holland, Netherlands

    16 - 10 // 15:00 - 17:00 // De Groote Weiver, Wormerveer De Zaanse Regenboog […]

  • za 24

    Zaanse Regenboogcafé met Charlotte Glorie

    oktober 24 @ 14:30 - 17:30
    Café Zaanzicht Oostzijde 209, Zaandam, Noord-Holland, Netherlands

     24 - 10 // 14:30 - 17:30 // Café Zaanzicht, Zaandam Deze keer een optreden […]

  • Vorige Evenementen
  • Vandaag
  • Volgende Evenementen
  • Google Calendar
  • iCalendar
  • Outlook 365
  • Outlook Live
  • .ics bestand exporteren
  • Outlook .ics bestand exporteren

Word vrijwilliger,
en draag bij!

Word lid van de community

De Zaanse Regenboog

Menu
  • Over ons
  • Sponsor
  • Doneren
  • Vrijwilliger worden
  • Nieuws
  • Contact
close

Volg onze socials

Media-archief

Menu
  • Fotogalerij
  • Archief van De Zaanse Regenboog
close

Blijf op de hoogte!

"*" geeft vereiste velden aan

Instemming*

Legal

Menu
  • Privacyverklaring & Disclaimer
  • Jaarverslagen
  • Klachtenprocedure
  • Gedragscode
  • Huishoudelijk Reglement
close

Sponsoren van De Zaanse regenboog

Design en ontwikkeling door:

De Zaanse Regenboog logo
Lettergroote:
Sluiten
Menu
  • Home
  • De Zaanse Regenboog
  • Evenementen
  • Sponsor
  • Doneren
  • Nieuws
  • Contact
close
Vrijwilliger worden
closearrow-circle-o-downfacebookellipsis-vyoutube-playinstagramtiktokchevron-down